Загальні рекомендації для батьків

·       

Своєчасно приводьте (з 7.30 до 8.30) та забирайте дітей із ЗДО (до 18.00 годин).

·       

Приводьте дитину абсолютно здорову, при нормальній температурі тіла, охайну, в чистій одежі, з охайною зачіскою, коротко підстриженими нігтями на кінцівках, одягнутій і взутій по сезону. Мати при собі чисту носову хустинку, змінний одяг, гребінець для зачіски.

·       

Для музичних та фізкультурних занять необхідні чешки.

·       

Неповнолітнім дітям не дозволяється приводити і забирати дітей із ЗДО.

§ 

Після повернення з літнього відпочинку діти повертаються в ЗДО без довідки, в разі хвороби приймаються діти тільки при наявності довідки про відсутність контактів з інфекційними хворими та про стан здоров′я дитини з поліклініки.

§ 

У випадку контакту дитини з інфекційним хворим батьки негайно зобов'язані попередити вихователя та старшу медичну сестру.

§ 

Якщо ви побачили, що у дитини піднялась температура тіла вище 37,2°, з'явилась висипка на тілі будь-якого характеру, виражені розлади шлунково-кишкового тракту (блювота, біль у животі, пронос), або дитина була в тісному контакті з інфекційним хворим - залишіть дитину вдома, викличте дільничного лікаря. В ЗДО передзвоніть по тел. 29-5-51.

·       

Плата за харчування дітей здійснюється відповідно до Порядку встановлення плати для батьків. Харчування дітей здійснюється лише в робочі дні. У разі відсутності дітей у ЗДОнарахування за харчування не проводиться. Вартість харчування однієї дитини,яка відвідує ЗДО становить для дітей ясельної групи - віком до 3(4) років - 26 грн. 00 коп. за один день (23 грн.40 коп. сплачують батьки), для дітей дошкільного віку – групи віком від 3 до 6 (7) років -34 грн. 00 коп. за один день (30 грн.60 коп. сплачують батьки).

·       

У разі несплати батьками за хар­чування дитини упродовж двох місяців без поважних причин ди­тина може бути відрахована з ЗДО, що передбачено пунктом 12 Положення про дошкільний навчаль­ний заклад, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 12 березня 2003 р. № 305 (із змінами].Кінцевим терміном внесення батьківської плати за харчування дітей у ЗДО 20 число поточного місяця.

·       

Категорично забороняється приносити до дошкільного закладу гострі, скляні речі, пігулки, цукерки, сухарики, печиво, жуйку, дорогі іграшки. Щоб запобігти випадкам травмування, батьки повинні перевірити зміст кишень в одязі дитини на наявність небезпечних речей.

·       

Не рекомендуємо одягати дитині золоті прикраси, давати з собою.