Міський семінар-практикум вихователів та інструкторів з фізичної культури з теми: "Роль та значення ігор спортивного характеру для фізичного розвитку дітей передшкільного віку"

     Серед великої різноманітності засобів фізичної культури і спорту з провідних місць займають спортивні ігри. Адже, грати в спортивні ігри – це цікаво, і головне, корисно для здоров′я. Однак, якість організації та проведення спортивних ігор і вправ залежить від психологічної готовності дорослого до цієї діяльності, його педагогічних знань, досвіду й уміння спілкуватися з дітьми.
     З метою підвищення рівня теоретичної підготовки педагогів щодо питання проведення ігор та вправ спортивного характеру з дітьми перед шкільного віку, 13.03.2019 року, на базі нашого закладу був проведений міський семінар-практикум вихователів та інструкторів з фізичної культури.
     На семінарі-практикумі Опеньок Л.К., заступник начальника відділу освіти Бучанської міської ради з  питань дошкільної освіти, висвітлила питання «Роль спортивних ігор та вправ у вихованні фізичних якостей дошкільників».
     На закріплення знань у педагогів з даної теми, вихователь-методист Феклістова С.А., провела для них педагогічні вправи.
     Вихованці старших груп, під керівництвом вихователя старшої логопедичної групи №2 Ширяєвої О.І. та вихователя старшої групи №4 Пономаренко А.А. здійснили показ підготовчих вправ для проведення спортивних ігор «Футбол», «Баскетбол», «Хокей», «Бадмінтон».
     Педагоги переглянули проведення народної спортивної гри «Городки». Під час гри вихованці старшої групи №3, під керівництвом вихователя Бондар М.В., продемонстрували свою спритність, кмітливість та точність рухів.
     Вихователь-методист Феклістова С.А. для педагогів провела практичне заняття  з теми:«Основні елементи техніки гри у настільний теніс».
     Семінар-практикум пройшов у доброзичливій атмосфері та надихнув присутніх на впровадження в роботі з дітьми набутих знань.