Всеукраїнське заняття доброти для дітей старшого дошкільного віку "Гуманне та відповідальне ставлення до тварин"

1 березня 2019 року  наш заклад взяв участь у просвітницько-виховному проекті, який спрямований на формування у дітей гуманного ставлення до тварин. Проведення цього проекту ініціювала благодійна організація «Благодійний фонд «Щаслива лапа» (Happy Paw) – фонд, який ефективно вирішує проблеми безпритульних тварин в Україні.

В рамках заходів до реалізації проекту вихователі старших груп: Тусюк О.В., Ширяєва О.І., Бондар М.В., Пономаренко А.А. провели Всеукраїнське заняття доброти для своїх вихованців «Гуманне та відповідальне ставлення до тварин».

Завдяки чудовій розробці конспекту заняття, який надали організатори проекту,  наші вихователі ознайомили дітей з професіями людей, які доглядають тварин (ветеринар, кінолог); закріпили знання про особливості догляду за котами та собаками, умови їх існування; формували навички поведінки при зустрічі з безпритульними та домашніми тваринами на вулиці; розвивали пізнавальну та творчу активність, уяву, логічне мислення; поповнили словниковий запас дітей словами: адресник, притулок для тварин, кінолог, ветеринар, ветеринарна клініка; виховували чуйне, гуманне та відповідальне ставлення до тварин. 

Хочемо висловити щиру вдячність всім організаторам за запрошення взяти участь у просвітницько-виховному проекті, сподіваємося на майбутню співпрацю та щиро бажаємо Вам здобутків у благородній справі.