Додаткові освітні послуги

Гурткова робота в ДНЗ №3 "Козачок" є однією із форм організації дитячої життєдіяльності і становить невід'ємну частину освітнього процесу.

З метою розвитку творчої особистості, креативності, повної самореалізації нахилів та інтересів дітей, у ДНЗ організована робота таких гуртків:

«Малюємо залюбки»

Мета гуртка: формувати творчі здібності дітей засобами нетрадиційних технік малювання, стимулювати інтерес і бажання займатися зображувальною діяльністю, сприяти вихованню творчої особистості.  Діти вчаться виконувати такі техніки: кляксографія, малювання долоньками, пальчиком, кулачком, відтиснення зім'ятим папером, поролоном, сірниковою коробкою, «печатками» тощо.

Заняття проводяться з дітьми молодшого дошкільного віку. 

«Чудеса із тіста»

Ліпити з тіста одне задоволення. Сіль, мука, вода от і все, що потрібно для умілих долоньок. Робота з тістом допомагає задовольнити потребу й цікавість дитини до певного виду діяльності, розвивати загальний та спеціальні здібності, своєчасно виявляти обдарованість дітей , виховувати художній смак й почуття гармонії.

Заняття проводяться з дітьми середнього дошкільного віку.

«Підготовка руки дитини до письма»

Одним із напрямків підготовки дитини до школи є розвиток і формування у дитини рухових (графічних) навичок, необхідних для навчання письма у першому класі. У оволодінні навичкою письма важливого значення набувають підготовчі вправи. Основна мета підготовчих вправ – підготувати руку до письма, сформувати руховий стереотип, допомогти дитині позбутися тих труднощів, які виникають на початкових етапах оволодіння навичками письма.

Заняття проводяться з дітьми старшого дошкільного віку.

Заняття проводять вихователі 1 раз на тиждень з дітьми у другу половину дня.

Тривалість заняття-15-25 хвилин, відповідно віку.