Історія закладу

Заклад дошкільної освіти №3 "Козачок" 

      Відкрився 13 жовтня 1979 року в Міжнарожний рік дитини. Будівля побудована трестом "Київводбуд" і до 1991 року знаходилася у підпорядкуванні Міністерства меліорації і водного господарства Головмеліоводбуду. Розташований у затишному місці селища Буча, де чисте повітря, настояне на запахах трав, квітів, дерев, на території водолікарні лікаря-гідропата В.Б.Камінського, котрий лікував хворих людей водними процедурами. Немало зусиль та батьківського піклування проявив начальний ПМК-165 М.М.Мальков та управляючий трестом "Київводбуд" Е.М.Горбатюк в забезпеченні всім необхідним для функціонування дошкільного закладу. Протягом 12 років "Козачок" займав 1-е місце серед відомчих закладів "Київводбуд".          

    З 1979 року по 2008 рік керувала дошкільним навчальним закладом досвідчений педагог з вищою кваліфікаційною категорією "Відмінник народної освіти" Літвінова Валентина Миколаївна, нагороджена медаллю "Ветеран труда". Методичну службу до 1981 року здійснювали два методиста Петренко Л.В. та Пантеліймонова К.О. А з 1981 року методистом працювала Михайліченко К.О. 

       З 1 лютого 1992 року відомчий дитячий ясла -садок №26 було переведено на баланс міськвиконкому Ірпінської міської ради. Рішенням виконавчого комітету Бучанської селищної ради № 475-13 V від 28.12.2006р, з 1 січня 2007 року Ірпінські дитячі ясла-садок №26 "Козачок" перейменовано на Бучанський дошкільний навчальний заклад №3 "Козачок" та знаходиться на балансі міськвиконкому Бучанської міської ради.
      З 2008 року дошкільним навчальним закладом розпочала керувати досвідчений педагог, "Вихователь-методист" Морозенко Тетяна Миколаївна. З 2010 року методичну службу дошкільного навчального закладу очолює вихователь-методист вищої кваліфікаційної категорії Феклістова Світлана Анатоліівна.
      З 1 червня по 30 вересня 2008 року ДНЗ призупинив свою діяльність у зв’язку з капітальним ремонтом. Були виконані заплановані та позапланові роботи, а саме:

- утеплення фасаду
- заміна вікон
- заміна та перекриття даху
- заміна каналізаційних труб
- капітальний ремонт всіх санвузлів
- капітальний ремонт харчоблоку із заміною обладнання
- капітальний ремонт пральні
- капітальний ремонт коридорів
- асфальтування доріг
- благоустрій під’їздної частини. 

      13 жовтня 2009 року Бучанський ДНЗ №3 «Козачок» відсвяткував 30 річницю своєї творчої діяльності. З нагоди ювілею батьки вихованців, відділ освіти Бучанської міської ради, Бучанська міська рада, депутати Бучанської міської ради зробили вагомий внесок на розвиток матеріально - технічної бази ДНЗ даруючи малюкам дорогоцінні подарунки, а саме: килими, дитячі меблі, постільну білизну, ігри та іграшки.

     У 2010 році відбулася Державна атестація дошкільного навчального закладу. Атестувався ДНЗ на високий рівень з відзнакою освітньої діяльності, отримав свідоцтво про атестацію головного управління освіти і науки Київської обласної державної адміністрації. Свідоцтво про атестацію – серія ДНЗ № 001338 від 14.06.2010 р. засвідчує право Бучанського ДНЗ №3 «Козачок» надавати якісні освітні послуги, піклуватися про здоров’я кожної дитини.

   Дошкільний навчальний заклад бере активну участь в різних професійних конкурсах:

   В 2013 році дошкільний навчальний заклад став лауреатом обласного конкурсу-захисту WEB-сайтів відділів, управлінь освіти, районних, міських методичних кабінетів, навчальних закладів з номінації «WEB-сайти дошкільних навчальних закладів, центрів розвитку дитини».

   В 2013 році дошкільний навчальний заклад зайняв 3 місце серед ДНЗ Київської області, у фотоконкурсі ДНЗ України «МІЙ УЛЮБЛЕНИЙ ДИТСАДОК – 2012 року» та 2 місце серед ДНЗ міста Бучі.

   В 2013 році дошкільний заклад був нагороджений дипломом за вагомий внесок у розвиток національної освіти.

   11 червня 2014 року у ДНЗ №3 «Козачок» відбулася церемонія відкриття футбольного міні - поля. Створення футбольного поля було одним із завдань програми розвитку дошкільного закладу на 2011-2014роки, адже важливе місце в системі фізичного виховання дітей дошкільного віку займають вправи з м’ячем. Футбольне поле надасть можливість реалізувати поставлені завдання програми. Діти зможуть познайомитися з елементами спорту, відчути важливість своєї участі у спільних іграх,навчаться доброті, колективізму, взаємодопомозі.

   19 вересня  2016 року в дошкільному навчальному закладі №3 „Козачок“ відбулося відкриття трьох додаткових дошкільних груп, які функціонували на базі ОТ «Джерело» до 02.06.2017 року.  Відкриття нових груп надало можливість ще 60 маленьким дошкільнятам отримати якісну дошкільну освіту. Відкриття додаткових груп стало можливим завдяки спільним зусиллям Бучанської міської ради, відділу освіти Бучанської міської  ради. Чимало зусиль приклали всі для створення належних умов та комфортного перебування дітей в закладі.

   З метою створення додаткових місць у нашому дошкільному навчальному закладі 01.10.2017 року для дітей дошкільного віку відкрилася ще одна додаткова група, в зв′язку з реконструкцією спортивної зали та приміщення для додаткових послуг. Завдяки створенню нової групи 30 маленьких дітлахів отримали можливість відвідувати дитячий садок.

   На міжнародних виставках, з 2013р. по 2017р., наш дошкільний заклад був нагороджений дипломами "Сучасні заклади освіти" за презентацію досягнень в інноваційній модернізації національної освіти.

   Колектив педагогів ДНЗ № 3 «Козачок» обрав свій шлях за покликанням душі. Педагоги працюють стабільно і творчо. Використовують нові методики, нетрадиційні підходи, новітні технології. У здійсненні освітнього процесу вони несуть світло, тепло і любов свого серця дітям.

«Козачок» - садок прекрасний

Знають всі в окрузі.

Тут працюють добрі люди

Дітям щирі друзі.